מקום שני בתחרות המאיץ המדעי ברומא

ברוכים השבים לנבחרת המאיץ המדעי שלנו ששבה מתחרות הגמר ברומא, איטליה עם זכיות משמעותיות, חשיפה תקשורתית בישראל ובאיטליה והרבה חוויות לחיים. (וגם פירגון יוצא דופן מצוות האוויר של אל על!)
הדר קרייזמן ואיתי אבן טוב (י5), שיר חרמוש (י6), עמרי סבן ועידן כהן (יא7), אייר סררו סופר (ט5) השתתפו בגמר שהתקיים ברומא בליווי המורה: שרה פיש
ביום ג 14.6.2022 התקיים ברומא אירוע הגמר החגיגי של תכנית המאיץ המדעי לשנת 2022. האירוע התקיים בפורום של שופטים נכבדים מאד מתחום תעשיית החלל מאיטליה ונאס"א ובנוכחות הנספח הכלכלי טכנולוגי של ישראל.
כבוד גדול לכל התלמידים שלנו שיחד עם חברי הצוות שלהם מבתי ספר אחרים בארץ ובאיטליה הציגו בצורה ראויה להערכה ובמקצועיות רבה את היוזמות החלל שלהם.
במקום הראשון זכה הסטארטאפ One Step Forward מגפיים חכמות להליכה יציבה ובטוחה בירח ובמאדים.
מקלעי, ייצגה את בית ספר בגאווה, שיר חרמוש שזכתה עם קבוצתה במקום הראשון. יתר חברתי קבוצתה הגיעו משב"צ, מטבריה, כנות וגם בי"ס ליצ'או דמוקריטו ברומא. השופטים שיבחו בייחוד את הקבוצה על היכולת לעבוד יחד על אף שהגיעו ממקומות שונים בישראל ובאיטליה.
למקום השני הגיעה קבוצת Wendy אשר תכנתה בינה מלאכותית המעניקה סיוע רפואי ונפשי לאסטרונאוטים. חברי הקבוצה שייצגו את בית הספר במיזם זה: הדר קרייזמן ואיתי אבן טוב (י5) ואייר סררו סופר (ט5). הללו עבדו יחד עם תלמידים מבתי ספר שב"צ, כנות ואור עקיבא והצליחו להרשים מאד את השופטים בתוכנה שהציגו שקרצה גם לאנשי עסקים שהיו במקום.
התלמידים: עמרי סבן ועידן כהן, חתמו השנה שלוש שנים רצופות במאיץ המדעי (אחרי זכיות בשנים קודמות במקום הראשון והשלישי) וייצגו לראשונה את שכבת יא' בתחרות המאיץ המדעי.
טרם יציאתם לאיטליה התלמידים נפגשו עם ראש העיר, מר רן קוניק, ראשת מנהל החינוך, הגב' שרון פילוסוף יחד עם מנהלת בית הספר וזוהי הזדמנות נהדרת להודות לעיר גבעתיים ולמנהל החינוך.
לפרטים מלאים על התחרות כנסו לקישור הבא:
https://www.facebook.com/veredcb/posts/pfbid0HRiKiiTAhaoN8t17LqxVgcRPVuWsatoSAF75URMsvhap4UEF2ED3z4dhuYwS3Dbkl
גאים מאד בתלמידים שלנו ובעבודתם הקשה לכל אורך השנה.

הגדרות כלליות כניסה למערכת