אליפות הסייבר הארצית –שלב בית ספרי בתיכון קלעי

גב' שרה פיש מנהלת מקצוע מדעי המחשב: היום התקיים בקלעי השלב הבית ספרי  של תחרות הסייבר הארצית. השנה הנושא לתחרות היה ההתחממות הגלובאלית, ודילול מקומות מחיה ומזון לפינגוונים.  מטרת המשחק להבטיח את הישרדות הלהקה שלך. החזק שורד.

בתחרות השתתפו כל תלמידי הנדסת תוכנה בהתמחויות  סייבר ומערכות מומחות. התלמידים  עבדו   קבוצות של עד 5 משתתפים. וכל קבוצה הייתה  צריכה לכתוב אסטרטגיה שתאפשר לה לנצח את היריבים השונים בתחרות.

את התחרות הוביל איתי בן סעדון המורה לסייבר, בסיוע שרה פיש, מנהלת מגמת מחשבים ושלושה בוגרים שלנו, שהשתתפו בעבר בשלב הארצי של תחרות skillz   , הגיעו לסייע כמנטורים.

היום אופיין באווירה מיוחדת מאד. במקביל לתחרות בין הקבוצות השונות , העבודה בתוך הצוותים השונים הייתה מדהימה. וכמובן, בצהריים זכו התלמידים לביקורו של מנהל ביה"ס דר' אבי בנבנישתי ולמגשי פיצה טעימה.

 קיימנו ארבעה סבבי הרצה שבכל אחד מהם הקבוצות שיפרו את הקוד שכתבו, כך שיבטיח את הישרדותם.

הקבוצות הטובות ביותר שזכו בתחרות, ימשיכו לשלב  האתגרים, שבו הקבוצות תשפרנה את הקוד שלהן ותתמודדנה עם אתגרים חדשים שיחשפו בכל שבוע..

בסוף שלב האתגרים תתקיים הרצה של כל בתי הספר שהשתתפו בתחרות. ומתוך קבוצות אלו יבחרו 100 הקבוצות הטובות ביותר, שיעלו לשלב הארצי.

התלמידים שלנו חדורי מטרה ועשו עבודה נהדרת היום, ואנו מאחלים להם הצלחה ושייצגו אותנו בהמשך בכבוד בתחרות הארצית.

הגדרות כלליות כניסה למערכת
שינוי גודל גופנים
ניגודיות