התחלנו השנה מיזם חדש בקלעי,שבו ישתתפו 20 תלמידי הנדסת תכנה בהתמחויות של סייבר ו "בינה מלאכותית" משכבה יב' עם חברת "טלניה".

תלמידים אלו בונים השנה פרוייקטים בהיקף של 5 יח"ל בהתמחויות שבחרו.

 

טלניה הינה חברה טכנולוגית העוסקת באיתור וגיוס מועמדים שנמצאים מתחת לרדאר של חברות ההשמה.
החברה פיתחה טכנולוגיה ייחודית ,המזהה מועמדים פסיביים במאות אתרים ורשתות חברתיות. באמצעות שימוש באלגוריתמים מתוחכמים, הטכנולוגיה של טלניה בונה פרופיל מפורט למועמד ומסוגלת לחזות האם יהיה פתוח להצעות עבודה.  כמו כן,  טלניה משתמשת ברשת של מומחים לאיתור וגיוס מועמדים בתחומים בהם היא מתמקדת. וכך מצליחה להגיע למועמדים איכותיים במיוחד ולקצר את זמן הגיוס בלמעלה מ 50%.

 

במהלך השנה יתקיים מסע הכולל שני היבטים: עסקי וטכנולוגי. ייערכו מפגשים של כ – 3 שעות בתדירות של פעם בשלושה שבועות, במהלכם ילמדו התלמידים על השלבים השונים של הקמת סטארטאפ  ויצוותו לקבוצות עבודה עם עובדים בחברה . במהלך העבודה יחוו את ההתפתחויות השוטפות שחווה החברה הצעירה , יגלו את הקיים בהם נתקלים ויהיו בצוותים הבודקים אפשרויות פתרון והצעות לשיפור, כדי ליצור מערכת חכמה ולומדת.

 

בתאריך 16.10 התקיים המפגש הראשון עם מייסדי החברה : גל אלמוג ודורון סגל ובכירים נוספים בחברה.

במהלך המפגש קיבלו התלמידים מגל אלמוג סקירה על מהות החברה , ועל נושא הייזמות. התלמידים למדו איך נולד הרעיון, כיצד מגייסים משקיעים , איך גדלה החברה , מהם הקשיים וכיצד מתמודדים.

בהמשך נתן דורון סגל סקירה על הצד הטכנולוגי ,שימוש ברשתות חברתיות, כדי לבנות את פרופיל המועמד ופיתוח אלגוריתמים של חיפוש .

בנוסף קיבלו התלמידים הסבר על  Linkedin  )רשת חברתית מקוונת שנועדה ליצירת קשרים מקצועיים ועסקיים בין משתמשיה(  ולמדו כיצד לבנות לעצמם פרופיל מקצועי וכיצד לכתוב קורות חיים.

יצאנו מהמפגש הראשון בתחושה נפלאה, לתלמידים היה מפגש מרתק וכולם מצפים כבר למפגש הבא. התלמים קיבלו משימה לקראת המפגש הבא , שיערך בעוד שבועיים ובמפגש הבא ילמדו על machine learning ויתחלקו לצוותי עבודה.

הגדרות כלליות כניסה למערכת
שינוי גודל גופנים
ניגודיות