ערן הרינג ז”ל שנפטר ממחלת הסרטן הונצח בספסל בגינת וייסר

ביום חמישי 3.10.19 התקיים בגינת וייסר טקס מרגש לחנוכת ספסל לזכרו של ערן הרינג ז”ל שנפטר ממחלת הסרטן בחודש מרץ 2018, שלושה ימים לפני יום הולדתו התשעה עשר.

הטקס נערך במעמד ראש עיריית גבעתיים רן קוניק ובהשתתפות בני המשפחה ההורים ענת ועמי והאחים עדי ועמרי, סגנית ראש העיר, אור לי ניב, חברי מועצה, מנהל בית ספר קלעי, ד”ר אבי בנבנישתי, חברי תנועת הנוער העובד ואורחים רבים.

ערן היה בוגר בית הספר התיכון קלעי, חניך ומדריך בקן בורוכוב וקומונר בקן אם המושבות בפתח תקווה.

ראש עיריית גבעתיים רן קוניק ציין כי הנצחת ערן בגינת וייסר במקום כה קרוב לביתו ולקן בורוכוב בו הוא היה כה פעיל ואהוב אינה מהווה נחמה למשפחה אבל משמרת את זכרו של נער כה מיוחד שהיה פעיל במסגרות רבות והעניק בחייו הקצרים כה רבות לקהילה.

במהלך הטקס ביצעו מעיין והדר תלמידי מגמת המוסיקה בבית הספר קלעי את השיר ברוש” שכתב אהוד מנור והלחין אריאל זילבר. את השיר שמע ערן במהלך טיפוליו ומילותיו סימלו את עמידתו האיתנה לאורך הדרך.

את הלוט מהספסל הסירו ראש העיר רן קוניק יחד עם בני המשפחה ועליו נכתב: “זוכרים את ערן הרינג 2018-1999. חניך ומדריך בקן בורוכוב וקומונר בקן אם המושבות. כאן חלף כמעט מידי יום, בדרכו לקן בורוכוב, כאן נהג להיפגש עם חניכיו מדרכיו וחבריו. ערן ניחן בתעצומות נפש ומבט אופטימי יוצא דופן על החיים”.

קישור לכתבה במקומונט גבעתיים

בתיכון קלעי נחנך בשנה שעברה מרחב למידה אחרת על שם ערן הרינג ז"ל.

הגדרות כלליות כניסה למערכת